Het team

Directie

Ellen Reijners

Directeur

E-mail: e.reijners@bs-tempel.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Team

Cathy Amendt

leerkracht bovenbouw groep A

E-mail: c.amendt@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Taal/leescoördinator, VVE-coördinator, Dyslexie-specialist

Myrte van Beek

Leerkracht Onderbouw groep B

E-mail: m.vanbeek@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Bouwcoördinator onderbouw (groep 1 t/m 4), MR-lid, respectcoördinator, schoolcontactpersoon. 

Claudia Damen

Administratief medewerker

E-mail: admin@bs-tempel.nl

Werkdagen: do

Yolanda Deckert

Leerkracht bovenbouw groep B

E-mail: y.deckert@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Rekencoördinator, cultuurcoördinator, MR-lid

Janneke van Gorp

Leerkracht Middenbouw groep B

E-mail: j.vangorp@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo

KLOR-coördinator.

 

Anja Hobbelen

Leerkracht Middenbouw groep A en B

E-mail: a.hobbelen@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Coördinator Gezonde School, voorzitter werkgroep Keigaaf, cursusleider van de oudercursus Logo3000  

Saskia Jansen

Leerkracht Onderbouw groep A

E-mail: s.jansen@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - wo - vr

MR-voorzitter

Christ van Kruijsdijk

Conciƫrge

E-mail: c.vankruijsdijk@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Magda Kuipers

Tussenbouw groep A en Bovenbouw groep A

E-mail: m.kuipers@bs-tempel.nl

Werkdagen: do - vr

Lid werkgroep BVL (Brabants VeiligheidsLabel)

Nienke van de Laak

Middenbouw groep A

E-mail: n.vandelaak@bs-tempel.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

MT-lid, ICT-coördinator, sportcoördinator, stagecoördinator

Geert Meijer

Intern begeleider

E-mail: g.meijer@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo

MT-lid, Respectcoördinator. Schoolcontactpersoon, Coördinator Keuzemenu 

Maartje Opheij

Leerkracht tussenbouw groep B

E-mail: m.opheij@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Evelien Richters

Leerkracht Tussenbouw groep A

E-mail: e.richters@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - vr

Bouwcoördinator bovenbouw (groep 5 t/m 8), techniekcoördinator

Saskia Asselman

Leerkracht Onderbouw groep A

E-mail: saskia.asselman@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do

Gerti Schellens

Onderwijsassistent bovenbouw

E-mail: gerti.schellens@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Angelique Jacobs

Onderwijsassistent onderbouw

E-mail: angelique.jacobs@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Eline van de Wijdeven

Flex-leerkracht

E-mail:

Werkdagen: ma - di - vr