Het team

Directie

Ellen Reijners

Directeur

E-mail: e.reijners@bs-tempel.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Team

Cathy Amendt

leerkracht groep 7-8

E-mail: c.amendt@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Taal/leescoördinator, VVE-coördinator, Dyslexie-specialist

Myrte van Beek

Leerkracht groep 1-2

E-mail: m.vanbeek@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Bouwcoördinator onderbouw (groep 1 t/m 4), MR-lid, respectcoördinator, schoolcontactpersoon. 

Claudia Damen

Administratief medewerker

E-mail: admin@bs-tempel.nl

Werkdagen: do

Yolanda Deckert

Leerkracht groep 7-8

E-mail: y.deckert@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Rekencoördinator, cultuurcoördinator, MR-lid

Janneke van Gorp

Leerkracht groep 3-4

E-mail: j.vangorp@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo

KLOR-coördinator.

 

Anja Hobbelen

Leerkracht groep 5-6 en 7-8

E-mail: a.hobbelen@bs-tempel.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Coördinator Gezonde School, voorzitter werkgroep Keigaaf, cursusleider van de oudercursus Logo3000  

Saskia Jansen

Leerkracht groep 1-2

E-mail: s.jansen@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - vr

MR-voorzitter

Christ van Kruijsdijk

Conciƫrge

E-mail: c.vankruijsdijk@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Magda Kuipers

Leerkracht 3-4 en 5-6

E-mail: m.kuipers@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Lid werkgroep BVL (Brabants VeiligheidsLabel)

Nienke van de Laak

Leerkracht groep 3-4

E-mail: n.vandelaak@bs-tempel.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

ICT-coördinator, sportcoördinator, stagecoördinator

Geert Meijer

Intern begeleider

E-mail: g.meijer@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Respectcoördinator. Schoolcontactpersoon, Coördinator Keuzemenu 

Maartje Opheij

Leerkracht groep 5-6

E-mail: m.opheij@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo

MR-lid, momenteel waarnemend voorzitter MR

Evelien Richters

Leerkracht groep 5-6

E-mail: e.richters@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - wo - do - vr

Bouwcoördinator bovenbouw (groep 5 t/m 8), techniekcoördinator

Saskia Asselman

Leerkracht groep 1-2

E-mail: saskia.asselman@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: do

Montessorileerkracht vanuit Salto-invalpool

Gerti Schellens

Onderwijsassistent bovenbouw

E-mail: gerti.schellens@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Angelique Jacobs

Onderwijsassistent onderbouw

E-mail: angelique.jacobs@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr