Het team

Directie

Ellen Reijners

Directeur

E-mail: e.reijners@bs-tempel.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Team

Cathy Amendt

leerkracht bovenbouw groep A

E-mail: c.amendt@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Taal/leescoördinator, VVE-coördinator, Dyslexie-specialist

Myrte van Beek

Leerkracht Onderbouw groep B

E-mail: m.vanbeek@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

MR-lid, respectcoördinator, schoolcontactpersoon. 

Claudia Damen

Administratief medewerker

E-mail: admin@bs-tempel.nl

Werkdagen: do

Yolanda Deckert

Leerkracht bovenbouw groep B

E-mail: y.deckert@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Rekencoördinator, cultuurcoördinator, MR-lid

Janneke van Gorp

Leerkracht Middenbouw groep B

E-mail: j.vangorp@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo

 

 

Anja Hobbelen

Leerkracht Middenbouw groep A en B

E-mail: a.hobbelen@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

voorzitter werkgroep Keigaaf, coördinator klassenouderraad, flex-leerkracht.

Saskia Jansen

Leerkracht Onderbouw groep A

E-mail: s.jansen@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

MR-voorzitter

Magda Kuipers

Tussenbouw groep A en Bovenbouw groep A

E-mail: m.kuipers@bs-tempel.nl

Werkdagen: do - vr

Lid werkgroep BVL (Brabants VeiligheidsLabel)

Nienke van de Laak

Middenbouw groep A

E-mail: n.vandelaak@bs-tempel.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

MT-lid, ICT-coördinator, sportcoördinator, stagecoördinator, bouw-coördinator groep 1-4, gezonde school coördinator

Geert Meijer

Intern begeleider

E-mail: g.meijer@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo

MT-lid, Respectcoördinator. Schoolcontactpersoon

Maartje Opheij

Leerkracht tussenbouw groep B

E-mail: m.opheij@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Evelien Richters

Leerkracht Tussenbouw groep A

E-mail: e.richters@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - vr

Bouwcoördinator bovenbouw (groep 5 t/m 8)

Gerti Schellens

Onderwijsassistent bovenbouw

E-mail:

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Paul Godschalk

Conciƫrge

E-mail: paul.godschalk@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Saskia Asselman

Flex-leerkracht

E-mail: saskia.asselman@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - do - vr

Suzanne Brinkert

Leerkracht

E-mail: suzanne.brinkert@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Mirte van Dijk

Vaste vervanger

E-mail:

Werkdagen:

Isa van Rooij

Onderwijsassistent

E-mail:

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Inge Silkens

vakdocent lichamelijke oefening

E-mail: inge.silkens@bs-tempel.nl

Werkdagen: di - do